FAQ

Často kladené otázky
+
Napište nám a pošlete fotografii vašeho typu konektoru - je vysoká šance, že odpovídající konektor nalezneme a světla bude možné zapojit.
+
S úpravami ano, lze. Je nutné však brát ohled na maximální zatížení konektorů, které jsou obvykle do 5 A. Doporučujeme se s námi domluvit na zvýšení počtu výstupních konektorů a změnou zdroje, který všechna světla výkonově utáhne. Vše je možné zajistit přes nás.
+
V případě plynulé změny jasu je změna tak malá, že změnu nezaznamenáte.
+
Každé světlo se chová lehce jinak, kalibrací si nastavíte přesný moment zhasnutí světla. Díky tomu lze zcela plynule měnit jas bez skoku i při nejmenších intenzitách. Zkalibrovat lze i například obyčejný LED pásek
+
Po domluvě je možné světlo zapojit tak, aby LED kontrolér na řízení jednotlivých složek byl připraven. Následně je zapotřebí počkat na aktualizaci, která tuto funkci bude podporovat. Bude se jednat jen o aktualizaci, která bude zdarma, systém aktualizace podporuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení