Z důvodu vytížení odesíláme balíky 2x týdně. Děkujeme za pochopení

Allfa Mikroprvky 500 ml

299 Kč
Skladem

Maximalizujte zdravý a bohatý růst vašich akvarijních rostlin pomocí jediné lahvičky obsahující všechny potřebné mikroprvky. Allfa Mikroprvky (verze II) jsou neocenitelným pomocníkem pro každého akvaristu, ať už v akváriu pěstuje jedinou nebo desítky rostlin. S Allfa Mikroprvky můžete mít jistotu, že poskytujete svým rostlinám nejlepší možnou péči.

Kategorie: Hnojiva

 

 

Allfa Mikroprvky je vylepšená receptura druhé generace, která poskytuje koncentrovaný zdroj nezbytných mikroprvků, včetně železa (Fe), manganu (Mn), molybdenu (Mo), zinku (Zn), mědi (Cu), kobaltu (Co) a draslíku (K), pro zdravý a intenzivní růst vašich rostlin. Díky obsahu esenciálních prvků v chelátové formě jsou tyto prvky pro rostliny snadno a přirozeně dostupné. Allfa Mikroprvky je nezbytné hnojivo pro každé akvárium s vodními rostlinami a lze jej použít v akváriích s rozmanitým rozptylem pH (od 6 - 9) díky kombinaci různých chelátů.

Tento přípravek neobsahuje dusičnany ani fosforečnany a doporučuje se jej používat po každé výměně vody. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje rozdělit týdenní dávku do menších dávek a podávat je průběžně po celý týden. Například v případě 70litrového akvária se doporučuje jedno zmáčknutí pumpičky denně. Kromě toho, pro zlepšení vstřebávání mikroprvků, se doporučuje přidávat do akvária další zdroj draslíku (např. Allfa Draslík). Draslík je extrémně důležitý pro akvária s oxidem uhličitým a aktivním substrátem, jako jsou např. Amazonia a Tropica.

Pro majitele low-tech akvárií, tedy akvárií bez CO2 a s nízkým osvětlením, stačí použití pouze Allfa Mikroprvků. Pro majitele akvárií s oxidem uhličitým a silným osvětlením, kteří nechtějí řešit dávkování jednotlivých prvků, jsou k dispozici produkty Allfa Mikroprvky a Makroprvky, které zajistí kompletní výživu pro vaše rostliny.