Z důvodu vytížení odesíláme balíky 2x týdně. Děkujeme za pochopení

Kontakty

Náš tým:

Martin Klesal

jednatel, vývoj, obchod


Vizionář a akvarista srdcem. Vytváří spojení mezi technologií a vášní pro akvaristiku. Bez ohledu na své technické zaměření je pro něj akvaristika nejen koníčkem, ale i životním stylem a od mala počet akvárií jen zvětšuje. Je také spolumajitelem patentu a jeho vizionářský přístup s citem pro design jsou základem pro posun našich smart systémů. Martin je tvůrcem a řešitelem našich projektů a udržuje blízký kontakt se zákazníky. Jeho bohaté zkušenosti z akvaristického světa mu umožňují řešit různé problémy akvaristů. Martin se věnuje rozvoji našeho akvarijního smart systému, aby byl skvělým společníkem pro všechny akvaristy.

martin.klesal@imks.cz

CEO


Jako zakladatelé a majitelé naší společnosti jsme nadšenci do akvaristiky, kteří spojili svou vášeň s technickým know-how. Naše cíle a hodnoty jsou ztělesněny ve slovech "akvaristi akvaristům." Jsme hrdí na naše produkty, které nám a vám umožňují snadno a efektivně spravovat svá akvária. Naše vášeň pro tento koníček a technologické nadšení nás motivuje k neustálému zdokonalování našich produktů. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli udělat vaše akvarijní zážitky ještě lepšími. Děkujeme, že jste s námi na této cestě!

info@imks.cz

Franta Manlig

jednatel, vývoj, výroba


Inženýr a vizionář v jedné osobě. Svou vášeň k technologii propojil s akvaristikou, tvoří tak základ pro realizaci technických řešení. Jeho zkušenosti v oblasti mechatroniky, elektrotechniky a 3D tisku jsou základem našeho technologického pokroku. Franta je také spolumajitelem patentu, což svědčí o schopnosti přinášet inovace. Jeho odhodlání a preciznost jsou znát v každém detailu našich produktů. Franta zodpovídá za vývoj, výrobu a optimalizaci našich produktů a aktuálně se věnuje vylepšování našeho akvarijního smart systému, aby nabídl akvaristům nejen pohodlné, ale i revoluční řešení pro jejich akvária.

frantisek.manlig@imks.cz

Adrian Matys

Aquascaper


Adrian je vizionář a nadšený akvarista, jehož srdce bije pro aquascaping již od raného dětství. Jeho vášeň a zručnost v oblasti designu akvárií neustále směřují k posouvání hranic možného, což se odráží v jeho schopnosti vytvářet jedinečná a vizuálně působivá akvária. Adrian přispívá do komunity také prostřednictvím svých edukativních videí, v nichž se zaměřuje na identifikaci a prevenci běžných chyb v akvaristice, čímž posiluje vzdělávací hodnotu a přístupnost našeho oboru. Jeho vystupování a komunikace činí z Adriana nejen klíčového propagátora naší značky, ale také vzor pro ostatní ve společnosti. Přestože je nejmladším členem našeho týmu, projevuje neobyčejnou odvahu čelit novým výzvám a překážkám.

adrian.matys@imks.cz

     

     

     

Adresa:


iMK system s.r.o.

IČ: 07225091

DIČ: CZ07225091

Sídlo firmy:
Slovanská 781,  Liberec XXV-Vesec,
46312 Liberec 

 

informace, dotazy, reklamace info@imks.cz

nápady, zkušenosti info@imks.cz

zasílání fotografií info@imks.cz