Z důvodu vytížení odesíláme balíky 2x týdně. Děkujeme za pochopení

Allfa Dusik 500 ml

299 Kč
Skladem

Zajistěte vašim rostlinám bohatý a kvalitní zdroj dusíku pro podporu jejich intenzivního růstu a vitálnosti. Pokud v akvarijní vodě chybí dostatečné množství dusíku, mohou se objevit problémy jako zakrnělé listy, žloutnutí a rychlé odumírání rostlin. Proto je klíčové udržovat optimální hodnoty dusičnanů v rozmezí 10-80 mg/L pro zdravý a krásný vzhled vašeho akvária plného rostlin.

Kategorie: Hnojiva

 

 

Allfa Dusík je skvělým zdrojem dusíku pro vaše rostlinné akvárium. Dusík je nezbytnou živinou pro růst a vitalitu akvarijních rostlin a jeho nedostatek může vést k zakrnění listů, žloutnutí a dokonce rychlému odumírání rostlin.

Pro udržení optimálních hodnot dusičnanů v akvarijní vodě v rozmezí 10-80 mg/L doporučujeme používat hnojivo Allfa Dusík po každé výměně vody. Týdenní dávku doporučujeme rozdělit do menších dávek v průběhu celého týdne, například jedno zmáčknutí pumpičky denně pro 70litrové akvárium.

Díky dávkování podle výše uvedené tabulky můžete zajistit, že vaše rostliny v akváriu získají týdně 11 mg/L dusičnanů, což podpoří jejich zdravý a intenzivní růst.