Z důvodu vytížení odesíláme balíky 2x týdně. Děkujeme za pochopení

Allfa Makroprvky 500 ml

299 Kč
Skladem

Allfa Makroprvky je vynikající prémiové hnojivo, které dodává akvarijním rostlinám všechny potřebné makroživiny pro zdravý a intenzivní růst. Díky unikátně vyváženému poměru fosforu, dusíku, hořčíku a draslíku, který odpovídá potřebám sladkovodních rostlin, mohou rostliny prosperovat a vypadat nádherně.

Kategorie: Hnojiva

 

 

Allfa Makroprvky jsou vhodné pro rostlinná akvária, kde přirozené zdroje makroprvků nestačí pro výživu rostlin. 

Poměr dusičnanů a fosforečnanů v Allfa Makroprvcích účinně působí proti rozvoji řas a sinic a doporučujeme jejich použití v rostlinných akváriích, které potřebují dodatečnou výživu makroprvky. Přípravek je vhodné používat po každé výměně vody a týdenní dávku rozdělit na menší dávky v průběhu týdne. Vzhledem k vysoké koncentraci živin doporučujeme Allfa Makroprvky používat pouze v případě, kdy je alespoň 80% dna akvária osázeno rostlinami. V opačném případě doporučujeme snížit dávku.

Pro ty, kteří nechtějí řešit dávkování jednotlivých makroživin (N, P, K, Mg) zvlášť, je Allfa Makroprvky ideální řešení. Pokud vlastníte akvárium s oxidem uhličitým a silným osvětlením, produkty Allfa Mikroprvky a Makroprvky jsou skvělou volbou pro snadné a účinné dávkování.