Novinka

Allfa Makroprvky 500 ml

299 Kč
Skladem

Allfa Makroprvky je vynikající prémiové hnojivo, které dodává akvarijním rostlinám všechny potřebné makroživiny pro zdravý a intenzivní růst. Díky unikátně vyváženému poměru fosforu, dusíku, hořčíku a draslíku, který odpovídá potřebám sladkovodních rostlin, mohou rostliny prosperovat a vypadat nádherně.

Kategorie: Hnojiva

 

 

Allfa Makroprvky jsou vhodné pro rostlinná akvária, kde přirozené zdroje makroprvků nestačí pro výživu rostlin. 

Poměr dusičnanů a fosforečnanů v Allfa Makroprvcích účinně působí proti rozvoji řas a sinic a doporučujeme jejich použití v rostlinných akváriích, které potřebují dodatečnou výživu makroprvky. Přípravek je vhodné používat po každé výměně vody a týdenní dávku rozdělit na menší dávky v průběhu týdne. Vzhledem k vysoké koncentraci živin doporučujeme Allfa Makroprvky používat pouze v případě, kdy je alespoň 80% dna akvária osázeno rostlinami. V opačném případě doporučujeme snížit dávku.

Pro ty, kteří nechtějí řešit dávkování jednotlivých makroživin (N, P, K, Mg) zvlášť, je Allfa Makroprvky ideální řešení. Pokud vlastníte akvárium s oxidem uhličitým a silným osvětlením, produkty Allfa Mikroprvky a Makroprvky jsou skvělou volbou pro snadné a účinné dávkování.